Wygodne, szybkie i niezniszczalne wehikuły. Samochody niebanalne, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała, mające radioodtwarzacze CD. Machiny zwinne, o gigantycznej zalecie prędkiego przemieszczania się. A wszystko po to, by podwyższyć uciechę nowoczesnego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w aktualnych czasach auta elektryczne lub AppRadio. To wozy, którym wystarczy wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć auto do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy są w stanie przejechać tylko 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie wozy są w stanie zastopować się na środku autostrady, lub odwrotnie – pustego gruntu, bo najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są również innowacyjne wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w związku z tym oraz prawa jazdy. Takie machiny pozostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o latających autach, w których głośniki i subwoofery to fundament. To powszechne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się wynaleźć sposób oraz patentować takie samochody? To na pewno byłoby doskonałe doświadczenie dla koneserów aut oraz zwykłych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są także akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach starożytnych mieli pojęcie, że transportowanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki błyskawicznie się męczy i nie jest zaprojektowany, by wędrować przez wiele godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały przeróżne archaiczne auta.

nawigacja pioneer

pioneer

nawigacja pioneer

głośniki eliptyczne