Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa lub Twoi szaleni i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć zalety oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – atuty
Jeśli wakacje są na plaży, na kempingu czy też podobnych okolicznościach – dużo ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To także całe bezmiar olśniewającego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się radami oraz sztuczkami – w ostateczności towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak w pewnych sytuacjach defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o bez zarzutu gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu jednakże przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.